| anne0303 a întrebat:

Era o optiune la orage young cu 5 euro ( 1500 minute + 75 de minute si sms nationale + sms nelimitate + net 150 mb ). Nu stiti, s-a sters? - am vazut pe site numai cele cu 7 euro. Daca nu s-a sters, cum pot sa mi-o activez, trebuie pe cartela sa am fix 5 sau 6 euro pentru a o putea activa?

Răspuns Câştigător
| LimFao a răspuns:

Mai este.Tocmai am activat-o.Pe site am observat ca nu e scrisa dar la *100# la Orange Young o gasesti.Da.Trebuie sa ai 5 euro credit.

1 răspuns:
| Geaninush a răspuns:

Buna! Inca mai exista optiunea! In Orange young a treia optiune si trebuie sa ai putin peste 5 euro pentru a o putea activa!