| AdeM1111 a întrebat:

La imprimanta pixma ip 1800 cum pot face sa printez numai cu tus negru? In momentul cand vreau sa printez, ma atentioneaza in legatura cu lipsa tusului color... URGENT

2 răspunsuri:
| AdeM1111 explică:

Buna.MS pentru raspuns... Daca stii, spune-mi te rog cum pot schimba aceasta setare "greyscale" si de unde pot ajunge la ea pentru.modificare.Dak stii, scriemi te rog pasii...MS

| myire a răspuns:

Poti sa incerci din setarile din word: te duci la print, option sau proprietati si dai pe grayscale (este setarea pentrualb negru)
merge din orice program de poze sau chiar din setarile imprimantei, din programul de acces. succes