| lanaaaaa a întrebat:

mi-am instalat sims 3, totul a mers bine pana cand mi-a zis ca : "Device 0 cannot display this title your video card does not appear to support at least Shader Model 2 ". Imi spune-i va rog ce sa instalez si cum si de unde?big grin

Răspuns Câştigător
| Ruxy_2611 a răspuns:

Pai, parerea mea este ca nu ai placa video destul de buna happy...de aceea nu poate sa il citeasca.

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Jocul nu suporta grafica calculatorului, adica placa e prea mica pentru joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru informatii despre joc: cheaturi, tutoriale, articole si ghiduri acceseaza www.simsclub.ro