| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Revin cu o alta intrebare, as vrea sa stiu cum se poate scrie cu punctulete sus de exemplu : müziği tebessüm cum as putea scrie astfel?
Multumesc, dau fundita aceea portocalie ca de obicei!

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Start
control panel
regional and language
languages
si schimbi limba:-\
in germana se gas alea sus nu?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://litetype.com/

Selectezi acolo Hungarian si rezolvi problema.

| Bacemi a răspuns:

Pentru germana : http://litetype.com/? keyboard=deutsch&style=blue

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai e si posibilitatea, daca ai putine astfel de caractere sa le introduci manual de la insert -> symbol

| xjustfearless a răspuns:

Nu stiu sigur, dar cred ca trebuie sa instalezi ceva in wndows, ca wndows in romana, si acolo jos o sa fie un dictionar -RO-EN etc.depinde de ce limbi ai instalate in windows. daca limba respectiva are chestii dinalea sus, se pun din tastatura. dar unde e R nu o sa mai fie R, o sa fie alta litera.nu prea te intelegi cu tastatura atunci

| Dizzydizz a răspuns:

Hey mersi d fundita.Imi pare bine ca te-am ajutat:*

| Oktavian a răspuns:

Trebue sa schimbi limba calculatorului si el va scrie in limba aceasta caraghioasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ca ai niste obtiuni la tastatura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@kiduu da in germana! Multumesc tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da brigaela multumesc mult!