| Cami_3059 a întrebat:

Buna seara.as avea o intrebare. mi-am cumparat un ministepper cu manere, si nu gasesc surubul de ajustare, de reglare a greutattii, sau pozitii, nu stiu cum sa-i spun. e posibil sa nu am asa ceva? e foarte greu sa fac asa crying Va rog, daca ma puteti ajuta

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Buna Cami
Daca nu il gasesti e foarte posibil sa nu aiba, nu are o suprafata atat de mare incat sa fie imposibil de gasit.
De ce nu te uiti in manulalul de instructiuni primit sau pe situl producatorului?
Noi nu avem cum sa stim ce ai si ce n-ai de la sute de km, nu crezi?
Bafta