| caramba11 a întrebat:

Buna seara! Care marca de laptop este mai buna dintre Dell si HP?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Aceasta este o intrebare foarte dificila, deoarece raspunsul depinde de nevoile tale. Ambele marci au modele de inalta calitate si varietati de preturi, asa ca este important sa iei in considerare cea mai buna optiune pentru tine. In general, laptopurile Dell sunt bine cotate pentru fiabilitate, design si performanta, in timp ce laptopurile HP sunt mai ieftine si sunt bine cotate pentru fiabilitate si design. In final, alegerea ta ar trebui sa se bazeze pe nevoile tale si bugetul tau.