| iulik2k90 a întrebat:

Bună seara.

De curând mi-am cumpărat un j6, asta a fost prin august în jur de data de 1 si astazi am avut un mic accident, mi-am scapat telefonul din buzunar, telefon rezistent, bun, ecranul nu este spart, nici macar cu zgarietura, insa mi-a aparut o pata pe ecran in partea stanga, am sters camera si nimic, pe camera nu există urme de zgârieturi. Ceva idei? MMersi

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Pai cum ti-a aparut o pata pe ecran si ai sters camera? Pana la urma unde e problema, la ecran sau la camera?

| iulik2k90 explică (pentru Ineys):

Problema e la camera, https://imgur.com/a/sSTDUGa spre exemplu e vorba de pata asta

| Ineys a răspuns (pentru iulik2k90):

Trebuie sa te duci cu el la garantie sau alt service. Posibil sa fie ceva doar pe geamul care acopera camera, sau sa ai o problema chiar la camera. Singura solutie de a afla e sa ii dai geamul jos si sa faci o poza cu el asa sa vezi ce iese.

Răspuns utilizator avertizat