| Mirunaraeschi a întrebat:

Deci nu-mi vine sa cred ce am făcut.
Am intrat pe Instagram și am vrut să îmi schimb adresa de email și am pus alta.
Am primit un mesaj pe adresa veche precum că cineva încearcă să îmi schimbe adresa și am apăsat fara sa vreau pe securizare cont.
Și acum nu pot să mă mai conectez, îmi apare sa introduc un cod pe care îl trimite pe număr dar eu nu am numarul ala.
Cine știe ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu poti sa dai pe "recuperare parola" tot pe mailul tau?

| Mirunaraeschi explică (pentru DoarBogdan):

Am făcut asta si acum orice introduc îmi apare "eroare, a aparut o problemă cu cererea ta "
Deci eu nu mai inteleg nimic

| NarcisIfrim a răspuns:

Incearca trimite cod pe email

| Mirunaraeschi explică (pentru NarcisIfrim):

Nu primesc niciun cod, primesc un email și ma pune să îmi resetez parola, o resetez și când să finalizez îmi cere codul pe care îl primesc pe număr
Nu știu ce să mai fac, nu vreau sa pierd contul

| Mirunaraeschi explică:

Helpppp