| PiouelPol a întrebat:

Buna seara tuturor
Am si eu o intrebare. Am un Samsung Galaxy S4 si e o mica problema la el. De ceva timp, butonul de volum nu mai merge decat sa reduc sunetul, nu si sa il mai ridic. Butonul nu e blocat, se apasa ca inainte, doar ca nu mai functioneaza. Trebuie sa il duc neaparat la service? Sau pot sa rezolv ceva la el si de acasa?

1 răspuns:
| PaulSergiu a răspuns:

Daca nu mai functioneaza trebuie dus la service.Nu mai poti sa-i faci nimic o schimbare de buton nu ar putea costa mai mult de 70 de lei.