| sweetys a întrebat:

Stie cineva de ce nu mi se descarca aplicatiile de pe magazinplay? Imi scrie Descarcare in asteptare de vre.o 8 ore? Cumva este o eroare de la ei?

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Este foarte posibil sa fie o eroare la telefonul tau, sau poate aplicatia pe care doresti sa o descarci necesita multa menorie din partea telefonului tau, iar telefonul nu o poate sustine, sau poate e altceva, sper sa aflii ce este si sa rezolvi problema. Bafta!

| sweetys explică (pentru Mayhem666):

Problema este ca la majoritatea aplicatiilor sunt actualizari, iar de memoria telefonului nu imi fac griji. Ieri am reusit sa descarc si sa actualizez aplicatii. Dar azi nu mai vrea

| Mayhem666 a răspuns (pentru sweetys):

Atunci nu stiu ce sa spun, ma depaseste situatia.