| alicia2000 a întrebat:

Buna,sunt cam paralela cu tehnologia, de aceea va cer ajutorul.mi-am descarcat pe tableta Microsoft Word si am facut un proiect.am la optiuni printare,dar as vrea sa vad pe de fel de imprimanta este posibila asta, fiind vorba de tableta.ar fi mai simplu sa trimit acel doc cuiva prin email iar acela sa il printeze? se poate? multumesc!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este posibil pe orice imprimanta la care poti conecta tableta, este cel mai simplu.
De asemenea poti sa-l si trimiti sau sa-l copiezi pe un stick si de pe acesta sa-l printezi.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Imprimanta trebuie conectata la router-ul tau wireless pentru a printa fara fir. Daca router-ul tau wireless nu are suport pentru usb trebuie sa bagi cablul usb in tableta printr-un adaptor. Dar ca sa nu te complici iti recomand sa o trimiti pe mail si sa o printezi pe calculator.

| K0sti a răspuns:

Da, mult mai simplu!