| SkyZ0 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor am instalat windows-ul pe un pc care are placa de sunet Sigmatel versiunea 5.10.3900.0000 si nu gasesc driverul pentru ea cine ma poata ajuta va rog dau funda si vot puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai ce windows ai,, daca ai win 7 atunci nu cred ca mai gasesti,, am si eu una 5.1 si pe win7 nu gasesc,, pe xp pe ala mai gasesti.

| mateielisey a răspuns:

Incearca cu DFFDriverDownloadManager, daca bu iti sugerez sa instalezi win 7, iti descarca singur driverele

| SkyZ0 explică (pentru mateielisey):

Am windows xp sp3 de unde pot descarca Dell Driver Download Manager?