| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Camera mea de la laptop este in bagata in el si pe Messenger-ul meu nu merge dar pe-al unchiului merge si cand dau sa ma vad cu prieteni nu merge. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

laughing.Dacă tot îi „băgată îl el" (camera) verifică ce versiune de Messenger ai. daca ai un veche reisnatlaez-o pe cea nouă.De asemenea verifică și setările messenger-ul cum îs. Poate o setare de acolo nu permite să faci asta.
Succes

| anonim_4396 explică (pentru DeyCj):

Pai unchiului meu ii apare camera si microfonul acolo si mie doar microfonul el si-a facut Messenger-ul mai innaintea mea.