| Andreeeeeaxd a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Nu mai pot sa imi transfer melodii sau imagini de pe calculator pe telefon. Acum cateva zile puteam. Cand bag cablul in telefon nu imi arata aceea fereastra [in care arata un folder si altele] nici daca intru in my computer nu imi arata Local Disk (Fhappy... De ce imi arata asa si spune-ti-mi cum pot rezolva problema. Multumesc. Funda happy
p.s. telefonul meu este Nokia n97 happy

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Cauta in telefon la conectivitate unde e USB si daca ai dal pe transfer de fisiere /date

| Andreeeeeaxd explică (pentru AlinKun):

Dar pe calulator nu imi arata nimic

| AlinKun a răspuns (pentru Andreeeeeaxd):

Instaleaza Nokia pc suite