| Pashca a întrebat:

am o intrebare mi-am schimbat windows xp si n-am sunet la Pc mi-am instalat si audio driver si tot nu merge sad.
ajutati-ma va rog, dau fundita mersi.

4 răspunsuri:
| Acl a răspuns:

Windows-urile modificate de obicei au multe probleme. Instaleaza o copie "curata".

| Pashca explică (pentru Acl):

"Acl" Dar eu am schimbat de 3 ori windowsurile diferite si aceiasi problema. sad

| Acl a răspuns (pentru Pashca):

Hmm...ai incercat alte boxe sa vezi daca merge? daca ai instalat de 3 ori si aceeasi problema, atunci poate boxele sunt de vina.

Daca nici asta nu e, intreaba un vecin sau un prieten care se pricepe sa vina sa te ajute putin ca de obicei problemele de sunet sunt banale, numai ca sunt foarte multe si trebuie cautate.

| Pashca explică (pentru Acl):

Da am incercat boxele dar driverul nici nu-mi apare jos in cornul din dreapta. sad