| KM3 a întrebat:

Am o mică nelămurire. Tocmai ce mi-am reinstalat windows-ul de nici măcar o săptămănă și se întamplă ceva. hai să-i spun ciudat. Fiecare pagină web pe care navighez mi se încarcă repede, cu excepția facebook-ului. Pot să tot stau să aștept până mâine să mi se încarce. De ce? În rest nu se întâmplă așa. Youtube-ul se încarca bine, TPU-ul la fel, la fel si site-urile cu jocuri unde intra sora-mea mai mica sa se joace. Toate cu excepția facebook laughing

3 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Se poate sa fie o problema cu facebook, la mine este aceeasi chestie, de unde esti?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru raresandrey):

La facebook a avut un atac cibernetic laughingsi serverele au trecut pe rezerva pana se remediaza problema nu va mai panicatilaughingnu toata lumea e afactata doar anumite servere

| KM3 explică (pentru raresandrey):

Cluj