| George_Raresh_1996 a întrebat:

am o problema cu laptopul(Compaq) atunci cand ma joc mi se stinge, il pornesc imi scrie Resuming Windows. azi mi-a aparut un o chestie cu System temperature ( 90D) si mai jos era un link http://www.hp.com/go/techcenter/startup (asta era linkul)

Răspuns Câştigător
| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Stiu exact ce are, cand te joci pe el, il tii cumva pe pat? sau pe masa? pentru ca ventilatorul este dedesubt, si in momentul in care te joci pe un laptop ventilatia creste din ce in ce mai mare, si atunci trebuie sa pui ceva sub laptop ca ventilatorul sa nu fie acoperit. Funda?big grin

| George_Raresh_1996 explică (pentru aaffffffffffffffjkhjljh):

Da,am mai pus niste cartii sub el ca ventilatorul sa nu mai fie "acoperit'' big grin crezi ca este ceva serios? adica are nevoie de "ingrijirii "pe la un specialist ceva?

1 răspuns: