| supergamer2000 a întrebat:

Am o problema cu leptopul nu citeste dvd-uri si sticuri usb el citea dar acum cand l-am deschis nstiu ce are. Exista vreo setare sau trebuie sa schimb piese din el. FUNDA!

2 răspunsuri:
| xNoLimit a răspuns:

O cauza poate fi si vechimea laptopului, sau depinde cine l-a utilizat si cu ce scop. Depinde si de tpul dvd-ului si stick-ului. Ai incercat cu mai multe dvd-uri? Se poate ca unele sa nu functioneze normal. din cauza formatului sau a marimei.

| xNoLimit a răspuns:

Daca ai vreun copil mic [ ma refer ca ruda sau prieten ] se poate ca acesta sa fi umblat la compartimentul de CD. Daca nu l-ai mai folosit de mult, iti trebuie un CD pentru curatarea compartimentului.