| FluffyPanda a întrebat:

Am o problema....De cateva ore tot incerc sa fac o coperta de facebook in photoshop.Problema e, ca atunci cand incerc sa pun o poza pe ea, fundalul pozei este alb.
Ce pot face sa nu se mai vada alb si sa fie culoarea ce am ales'o copertii?
Funda happy

2 răspunsuri:
| amelie00 a răspuns:

Deci,nu stiu cum sa faci sa nu iti mai apara alb, dar iti spun ce fac eu.Pun peste coperta un dreptunghi care sa aiba exact aceeasi marime cu coperta ta.Si dupa ce ai facut acel dreptunghi poti sa pui absolut orice culoare.
Sper ca ti-am fost de ajutor:*