| UIV27 a întrebat:

Am o problema. Folosesc o pereche de casti de iphone 5s la o tableta galaxy note 8. Totul suna senzational pana azi.nu puteam asculta o melodia cu volumul peste 80 % iar acum tableta e data la maxim si se aude foarte slab(ma refer doar la volum) ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Un Cash prea mare la auditi online(history)O curatire a browswr-ului de navigare! Aplicatii multe deschise/e-mail/etc

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

In cazul tau exista doua posibilitati:
1 castile distruse
2 amplificatorul tabletei defect
Pentru o diagnosticare corecta incearca alte casti. Sper sa fie prima varianta! Incompatibilitatea castilor si aici ma refer la impedanta lor pot distruge amplificatorul!

| UIV27 explică (pentru stlucian):

Si-au revenit cand am golit ramul tabletei. oare ce avea?

| stlucian a răspuns (pentru UIV27):

Un Cash prea mare la auditi online(history)O curatire a browswr-ului de navigare! Aplicatii multe deschise/e-mail/etc