| Alexandrup a întrebat:

Am o problema.Pe calculatorul meu, viteza internetului dintr-o data este foarte mica am facut un test si mi-au iesit rezultate proaste.Pe alte calculatoare (pe acelasi router) au rezultate mult mai bune! Ce pot face sa-mi mearga mai repede netul? Multumesc!

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Suna,compania de la care ai internetul, problema va fi ca si rezolvata.Am fost in aceeasi situatie.Mult succes!

| Dinamovistul101 a răspuns:

Salut, contacteaza-i pe cei la care ai Internetul si le poti spune sa iti maresca viteza, contra costa bineinteles...

| Alexandrup explică (pentru Dinamovistul101):

Pai de ce, daca eu mai am un calculator si sunt pe aceeasi retea si merge mult mai repede!

| xDValentinxD a răspuns:

Eu iti propun sa folosesti browserul Maxthon Cloud Browser.Eu am aflat de el de pe Facebook si merge mai bine decat toate browserele pe care le cunosc...Si poti sa-l pui sa-ti arate utilizatia calculatorului.Mie nici la 100% CPU utilization nu mi-a sacadat(in cazul jocurilor si al muzicii pe youtube si alte siteuri)

| Alex_Balaj_1995 a răspuns:

Instaleaza windows din nou si eu am rutar cu timpul sacade viteza dar cand ii sinstalezi windows merge mai bine Multumesc