| forfor a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema de curand am reinstalat windowsul si cand sa bag driverul de sunet surpriza nu mai merge imi da aceasta eroare
http://s22.postimg.org/6yn9zdao1/screenshot_5.png
Am incercat sa dau reinstall uninstal am incercat sa il restartez am incercat si cu alte drivere dar acelea erau incompatibile am nevoie de ajutor urgent! va multumesc

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu e puternic windowsu lui este ok. dar buba este de la placa de sunet. o ai integrata in placa de baza, daca da atunci hai sa vedem care este treaba. uite id meu de mess : itsoft_2011 si rezolvam treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca s aiei driverul de pe situl oficial al placi de baza sau al placa si sunet si sigur o sa iti mearga...si cel mai bine e sa iti instalez un windows bun

| Alexandrughita a răspuns:

Adreseazate unui service. Undeva e o problema din windouws, deoarece iti respinge orice driver

| EMANUEL10 a răspuns:

Daca ai windows 7 dai windows update, si prin acele update-uri sunt si driverele de care ai tu nevoie pentru placa de baza

| Marin_Alexandru_1998 a răspuns:

Probabil calculatorul nu-ti mai citeste placa de sunet.Ca sa vezi daca ti-a citit-o dai click dreapta la "My Computer" -> Properties -> Device Manager si te uiti acolo daca ai placa ta de sunet neinstalata. Daca nu este inseamna ca calculatorul tau nu-ti mai citeste placa de sunet.Placa ta de sunet este una integrata sau dedicata?

| Marin_Alexandru_1998 a răspuns (pentru forfor):

Tocmai am vazut poza ta! Cum se numeste placa de sunet?

| AlynSentiment a răspuns:

Eu cred ca windosul pe care l-ai instalat e prea puternic pentru calculatorul tau incerca alt windos eu iti urez succes!