| Nicolletaaa a întrebat:

Buna TPU.
Am sters un program de la calculator numit: SoundMax.
Chiar azi l-am sters.
Am intrat pe youtube sa ascult o melodie si nu a mers...
Credeti ca e legat de acest program?
Daca da atunci va rog sa imi lasat si mie site-ul de download.
Mersi fundita! Pa pa.

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

Svs mda normal ca e legat de acest program te pot ajuta eu dar TPU nu ma lasa sa scriu site asa ca da-mi un pm la adresa alin_micut si o sa te pot ajuta big grin

| Nicolletaaa explică (pentru alin_9439):

Ok! mersi frumos:* acum iti dau

4 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Svs a trecut ceva timp si ma intrebam daca ai rezolvat problema pentru ca daca ai nev de ajutor imi cunosti adresbig grin

| Nicolletaaa explică (pentru alin_9439):

Nu am rezolvat problema...happy nu ma ajuti tu?big grin

| alin_9439 a răspuns:

Pai am mai vb terog baga adresa alin_micut si te ajutbig grink?