| Carasin a întrebat:

Bună TPU, am un jbl charge 2+(fake) îl am de vreo 3-4 luni și a mers foarte bine dar azi cînd stateam și îmi făceam temele boxa s-a pornit, eu m-am speriat si am stins-o iar si iar s-a pornit, iar am stins-o. Am vrut sa vad dacă mai merge și nu se pornea, am lăsat-o 1 minut și după a mers. Am vrut sa văd dacă mai merge muzica și nu se pornea, suna pe persoana care am sunat-o inainte. Cum sa repar asta? Vreau sa precizez ca azi i-am pus apă la passive radiators dar am avut grija sa nu o ud si de atunci cand pornesc muzica suna persoana pe care am sunat-o inainte, ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De ce ai udat passive radiators? laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Wr3nch):

Pentru ca JLB Charge e waterproof. Pe de alta parte, nu prea l-a dus capul ca fiind fake, e mai mult water decat proof. La cum a scris intrebarea, ma doare capul ca am citit-o cap-coada...

| Carasin explică (pentru Wr3nch):

De ce nu?

| Wr3nch a răspuns (pentru Carasin):

Pentru ca nu vad de ce ai uda o boxa despre care stii clar ca e fake si nu are aceleasi calitati ca produsul original. laughing