| AHappyDay a întrebat:

Buna TPU.Am win 7 ultimate 32 biti si as vrea sa reinstale windowsul pentru ca ma avut niste virusi care l-au cam "stricat". Problema e ca eu nu am dirverele de la placa video, sunet, etc. Intrebarea mea e daca dau reinsta la windows o sa mearga fara acele drivere. Adica fara driverul video va porni? Se poate dupa reinstal sa caut driverele pe net?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Dar de ce sa nu le cauti inainte, ce placa de baza ai si ce placa video?

| AHappyDay explică (pentru taken):

Pai le caut dar intrebarea e daca fara ele se va mai deschide calculatorul normal ca sa pot sa le instalez.

| taken a răspuns (pentru AHappyDay):

Se va deschide normal.

3 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Da o sa poti vedea si daca reinstalezi wondows 7 s-ar putea sa aiba el cateva drivere pe care ti le va instala automat. Daca nu le va instala le poti cauta pe net sau poti folosi programe gen Driver checker sau altele