| doraz a întrebat:

Am windows 7 instalat in calculator si as vrea sa stiu cum as putea sa modific marimea desktop-ului, adica sa centrez folderele, scrisul sa fie mai mare.
Nu m-am exprimat tocmai ok, dar sper sa intelegeti ce vreau sa spun.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| wj a răspuns:

Pui o rezolutie mai mica decat ceea ce folosesti acum.

| doraz explică (pentru wj):

Ti-am dat funda din greseala laughing Dar oricum mersi, treaba este ca nu stiam cum sa fac asta.

| wj a răspuns (pentru doraz):

Te pot ajuta si mai departe in cazul asta laughing Daca mai ai nelamuriri.

| doraz explică (pentru wj):

Ma ajutat raspunsul lui Sicoe_Seby_1972, dar mersi oricum happy

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca vrei sa maresti icoanele tine apasat pe CTRL si misca de scroll-ul mouse-ului.
Click dreapta pe desktop>screen resolution Si-ti alegi de-acolo.Tot de-acolo ai Make text and other items larger or smaller...

| Andreyus13 a răspuns:

Uite am un tutorial facut de mine: http://youtu.be/VMyquCowVzw. Cu mult respect Andrei

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Clic dreapta pe mouse view large small cum vrei tu