| Vlad43 a întrebat:

Dau funda! Salut! Mi-am instalat azi windows 7 ultimate x64, bine. il aveam pe x32. nu stiu cum sa modific marimea itemelor(am reusit si am dat marimea itemelor sa fie mica, dar daca dau medie creste si mai mult. dar eu vreau mai michappy de pe desktop. am rezoluta 1600X900. asa o aveam din totdeauna.

Răspuns Câştigător
| GAdNuRi a răspuns:

Pai tii apasat pe CTRL si dai de rotita de la mouse si ti le faci cat de mici vrei bafta. funda?

2 răspunsuri:
| Vlad43 explică:

Nu, itemele de pe desktop, nu din folder sau de pe internet

| Marin_Valentin_1982 a răspuns:

Da intai un click pe desktop si apoi fa cum a zis Gadnuri. Da-i funda laughing)