| Andreea451 a întrebat:

Am windows 8 si tot incerc sa descarc yahoo messenger da la instalare imi da error. De ce? Si am mai descarcat windows live messenger compatibil cu windows 8 dar tot asa imi apare error. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Se pare că ultima creația a Microsoft-ului e praf.Probabil că nu a fost instalat cum trebuie și ai erori în sistem.Recomand o resoftare.De regulă astea preinstalate sunt praf că sunt făcute doar să vezi că merge vb aia.Succes