| RadXx a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi dati exemple de niste scripturi, comenzi sau tutoriale.As vrea sa ma apuc sa anvat pentru anceput limbajul c++ puteti sa imi dati un site va rog frumos de unde al pot anvata.Si da, poate ca nu am eu varsta necesara dar cineva spunea ca nimic nu ne opreste, nu ne opreste varsta putem anvata de la anumite varste niste limbaje mai simple. Mie ce limbaj de programare(pentru scripturi mi s-ar potrivi) findca am 13 ani si 4 luni va rog sa fiti seriosi la aceasta intrebare si sa nu va bateti joc doar ca sunt un copil. Un copil poate realiza nu chiar multe dar eu sunt unul care sunt interesat de informatica si vreau sa anvat pentru anceput, niste limbaje mai simple.Pentru varsta mea ce limbaj de programare mi-ati recomanda si dati-mi un site va rog.Si va rog sa imi raspundeti serios findca eu chiar sunt interesat si vreau sa anvat Dau funda si voturi.Cu Stima si Respect emi

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

Salut! Poti adauga id`ul meu kanghu_628, vreau sa discutam.

| RadXx explică (pentru Kanghu):

Knowledge intra pe mess cand ai timp dar sper sa intri cat de curand si sa ma poti ajuta la problema mea :*hee hee

2 răspunsuri:
| RadXx explică:

Ma scuzati ca am mai gresit dar uneori asa scriu imi pare rau pentru greseli sad