| adelina_4553 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ceva.am un lg gt400 de cateva saptamani, telefonul este foarte ok, merge f bine, insa am o problema nu stiu cu ce exact:Bluetooth`ul sau cardul.cand vreau sa pun muzica de pe calculator pe telefon. mi se blocheaza telefonul, in schimb am pus cardul intr-un htc desire si intr-un nokia express music.si pot pune muzica pe el. dar pe telefonul meu nu? ar trebui sa merg sa-l duc inapoi? sau ce e de facuut? helppp plzbig grin. Funda pentru cel mai bun raspunswinking

1 răspuns:
| GabytzA_6428 a răspuns:

Nu u e telefonul de vina e cardul nu este compatibil cu LG tau sau nu il citeste telefonul ia-ti un card care sa fie special pentru telefonul tau funda plz