| 4l3xXx a întrebat:

Astazi cand am deschis pc-ul am observat ca nu mi se deschide messul automat, asa ca am incercat manual. Imi apare o eroare:"Cannot load resource DLL." am incercat sa il reinstalez si degeaba. Ma puteti ajuta dau funda+vot primului raspuns care ma ajuta(am windows 7)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dezinstalezi nimic, nu ai de ce.Imi este greu sa-ti explic, nu gasesc cuvintele necesare, dar iti dau un link sa adaugi tu acele file in messenger. Citeste si faci intocmai.http://eroarea404.wordpress.com/......nistrator/ ori daca vrei, dezinstalezi messengerul si instalezi yahoo messenger 11.

| FocuS2 a răspuns:

E din cauza windowsului trebuie reinstalat