| CreEppY a întrebat:

aveti vreun link de unde as putea descarca ceva pentru LOL ca sa am multe, multe Riot Points-uri? big grin Mersi!

4 răspunsuri:
| Istrate_Valentin_1985 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic ca sunt, dar trebuie sa faci survey-urile.
Am incercat.
Ce level ai pe lol?

| CreEppY explică (pentru Istrate_Valentin_1985):

Pai a intrat un noob pe contul meu mai mare si mi-a cumparat camionii la rand, eu strangand pentru unul de 6300 si acuma nu mai am nici un ban...M-am apucat de altul si are level 1 inca.

| xLuc1an a răspuns:

Fa-ti cont aici http://signup.leagueoflegends.com/? ref=53502a800a46f511973050!

iar cand ajungi la lvl 10 primesti 500riot points (RP) iar pentru fiecare level facut de la nivelul 10 in sus mai primesti 200 rp! Salut!

| Duta_Cosmin_1991 a răspuns:

Http://lolfhttp://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, reerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!