Întrebare recomandată | alexandero a întrebat:

Salutare, am luat de la o fata un laptop sa-i instalez Windowsul, totul merge bine pana la partitie acolo unde incepe sa piuie, m-am speriat si l-am stins acum cand il pornesc imi apare scris "Smart Failure Predicted on HArd DISK, Warning :immediately back-up your data and replace your hard disk drive.A failure may be imminent" si imi da sa dau F1, dau F1 si tot asa ramane! ce pot sa fac? sau ce se intampla? ( precizez ca daca intru In BIOS (F2) incepe sa piuie si nu pot sa fac nimica se blocheaza) va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| konfing a răspuns:

Daca poti incearca din nou sa reinstalezi windowsul. iar daca nu...e grav.