| XxcasianxX a întrebat:

De curand mi-am facut un stick bootabil cu windows 7 ultimate 32 bit. Problema ca vreau sa-l testez inainte cu VirtualBox, insa dupa ce creez o masina virtuala pentru el, cand o pornesc imi zice ca nu gaseste stick-ul, desi acesta este introdus in portul USB. Am vazut ca pentru usb 2.0 imi trebuie service pack, dar nu stiu cum sa-l instalez, deoarece cand il descarc si il deschid imi cere sa-l deschid cu un program la alegere + ca nu stiu care dintre porturile usb sunt bune pentru aceasta actiune... Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ce sa testezi nene la windows 7...
Instaleaza-l si lasa prostiile! Porturile usb sunt toate la fel, mai putin usb 3.0, desi nu cred ca ai asa ceva, dupa intrebarile pe care le pui!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Munca inutila, ia ce trebuie, ca sa nu pierzi timp aiurea...

| XxcasianxX explică (pentru K0sti):

L-am instalat direct si a functionat! Mersi mult!

| K0sti a răspuns (pentru XxcasianxX):

Foarte bine, nu ai pentru ce! Sa faci update-urile la NetFramework! Doar alea! Si eventuale drivere!