| KiTTtTtTtTtyYyYyY a întrebat:

happy deci, acum cateva luni, am scos pe cineva de la prieteni de pe facebook. Acum, cand vreau sa il bag inapoi, nu il mai gasesc straight face Si nici daca ma sugereaza pe mine altcineva. Culmea, ca nici el nu ma gaseste. Ce fac? HELP!

4 răspunsuri:
| asjdhkas a răspuns:

Păi, spune`i să`ți trimită link`ul fb lui și să ți`l trimită pe yahoo sau ceva de gen, apoi. copiază`l când eti logat pe contul tău și îți va apărea contul lui :d
Sper că ai înțeles ceva laughing
Fundiță? puppy dog eyes

| MălinaSophy a răspuns:

Deci:moie personal mi-sa intamplt aceiasi chestie, tu l-ai blocat pe el-ea sau invers:el pe tine, cauta prin toate ferestrele facebook-ului si vei gasi solutia eu nu stiu exact cum se cheama fereastra respectiva dar sigur unul dintre voi este utilizator blocat!

| iulitruly a răspuns:

Cand vrei sa te deconectezi iti scrie "Setarile contului" si dai acolo, apoi la "Blocare"(ceva cu rosu) in partea dreapta sus si iti va aparea mai jos "Blocare utilizatori" si daac iti apare persoana respectiva dai pe "Deblocheaza" si apoi pe "Confirma"