| doarewroxana a întrebat:

M-au locat pe facebook 30 de zile si mi-au scos gaseste prieteni. vreau sa stiu daca dupa expirarea timpului imi va aparea la loc? dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iti revine "gaseste prieteni" dupa aceste 30 de zile. Inainte sa te blocheze trebuia sa primesti o averizare. Probabil ca ai trimis multe cereri de prietenie la oameni pe care nu ii cunosti si acestia nu au acceptat. Iar dupa ce apasa ca nu accepta sunt intrebati daca stiu persoana care le-a solicitat cererea de prietenie( da/nu). Iar ei clar au raspuns nu. Acesta este probabil motivul. Oricum, nu e grav happy. Trece!

| Soryn2244 a răspuns:

Da iti vor aparea dupa expirarea ''mandatului'' big grin si incearca sa nu mai vorbesti urat cu ''tantalaii'' de pe facebook intalneste-te cu ei dupa colt si da-le cu parul la costitelaughing)
PS:Asta era o gluma nu trebuie sa faci asa ceva

| voineapaula a răspuns:

Da. Ai vorbit urat cu cineva sau cine nu ti-a dat accept.