| CorinaG11 a întrebat:

Imi dispare bara de activitati cand intru pe net. Nu e de la full screen. Cine ma poate ajuta cu raspunsuri fara termeni in engleza laughing ii dau funda. Va rooog. Am mai vazut niste raspunsuri cu o chestie bifata in prima sectiune dar la mine nu e bifat nici " Blocare bara de activitati" nici "ascundere bara de activitati" si nici " pictograme mici". Ce sa faaac? sad

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Cauza acestei probleme este un virus:Troian-Win32 cu denumirea de Taskill.Ca sa scapi de el e nevoie de un antivirus bun eu am folosit Microsoft Security Essentials http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/security-essentials-download descarci, instalezi, scanezi, detectezi stergi..atentie il STERGI nu il pui in carantica... dupa ce l-ai sters faci restart la PC si atit.