| AlexandruMarian a întrebat:

imi merge windows 7 pe un PC cu urmatoarele cerinte : 1.26 gb ram, procesor AMD 3400+ 2.00 GHz si placa video de 64 mb (via s3g unichrome pro igp) care suporta directx 9

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti incerca. Dar nu cred ca o sa mearga prea bine, deoarece esti cam la limita cerintelor minime(sau chiar sub minim).

| sergiu48 a răspuns:

Merge bagat dar iri va merge foarte greu deoarece ai rami putini si placa video mica si si procesorul e destul de mic... nu recomand... incearca vista daca nu XP e baza laughing

| AlexandruMarian explică:

Imi merge interfata aero daca instalez windows 7?