| ChRyStYy a întrebat:

Buna TPU
Mi-am luat un lapetop siam comenzile luminozitate sunet pe tastele f1 f2 f3... f12 si normal ca sa mearga comenzile trebuia sa apas pe control si f2 pentru luminozitate
eu trebuie sa apas doar pe f2 ca sa mearga luminozitatea si ca sa mearga butonul f2 trebuie sa apas pe control cum pot sa le inversez?

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti pentru ca sunt comenzi presetate din fabrica, desi aqi putea sa intri in setari sau in control pannel. Sper sa iti fie de folos

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum sa apesi pe control? Apesi pe Fn, ca de aia e acolo!

| andrey340 a răspuns:

Ca sa apesi f2 tine apasat shift+f2 si merge big grin