| Assul_Samir_1997 a întrebat:

Buna,TPU mia-m facut o adresa de mail(Id-messenger) si vreau sa-mi trimit contactele(id-urile) pe ceaa noua, depe una veche care o am de mult am reusi de prima data, dar am dat din greseala decline in loc de accet, si acum de cate ori reincerc sa sa trimi imi scrie ca am trimi 239 de id-uri catre id-samir.1 numai ca trebuie sa astept sa fie online casa le preia...si cand intru pe id-u ctre care le-am trimis nu-mi apare nici un contact sad ati patit si voi? raspuns cat mai rapid va rog ofer fundawinking!

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Nu neaparat pe doua calculatoare. Poti folosi multi-messinger. In felul asta rezolvi problema happy

| Assul_Samir_1997 explică (pentru Ciprian):

Nu merge nici asa nu stiu ce sa zic frate?

| Ciprian a răspuns (pentru Assul_Samir_1997):

Reinstaleaza mess-ul.

| HisGirl a răspuns:

Pai logheaza-te in acelasi timp pe cele 2 id-uri[pe doua calculatoare!]