| Deea4ever a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute? As vrea sa stiu cum se instaleaza windows 7. Data trecuta cand l-am instalat nu imi mergea deloc internetul. As mai vrea sa stiu daca se poate sa salvez o parte din programele de pe windowsul vechi catre cel nou. happy Multumesc!

4 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Windows 7 dupa instalare face o mapa cu totul ce a fost pe windowsul vechi "Windows OLD". Dupa instalarea windowsului trebuie sa suni la cei de la net sa-ti dee ip-urile care trebuie scrise in internet protocol.

| D3letrix a răspuns:

Chestia cu internetul e des intalnita.Trebuie sa suni la cei de la net si sa le spui ca ai instalat recent windows 7.Acestia iti vor cere noua adresa de MAC.Se schimba in unele cazuri.Si mie mi s-a intamplat la fel cand mi-am pus w7.Da poti sa le salvezi cand faci partitiile.Ori le copiezi pe un USB/CD/DVD ori le las intr-o partitie si nu mai dai format cand instalezi sistemul de operare.