| BiancaR a întrebat:

va rog din toata inima mea sa ma ajutati. in timp ce vb pe mess cu o prietena mi-a trimis un link, eu nu am stiut ce e si am apasat. de atunci mi se trimit mass-uri automate cu linkul respectiv si ceva cu " omfg lol aa" si dupa linkul. Nu stiu ce sa fac? va rog ajutor sad

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca prietena ta e rea cand te intalnesti cu ea o iei la intrebari.

| trăncănici a răspuns:

Baneaz-o urgent,nu-ţi e prietenă,e spy! Ţi-a băgat spy ware! Am păţit-o şi eu! Downloadează Microsoft Security Essential,e ff bun,îţi scoate toţi spionii,dar înainte fă uninstall la antivirusul care-l ai acum. Oricum, tot ce-ţi vine linkuri, nu intri în ele şi banează urgent pe cei ce-ţi trimit linkuri!

| trăncănici a răspuns:

Vezi că userul Agent47, se pricepe bine, m-a ajutat şi pe mine, încearcă să-i timiţi un pm! Succes!

| teiubesc_5807 a răspuns:

Si eu patesc la fel...Prietena ta e foarte rea, trebuia sa iti zica sa nu apesi