| MeNoNヅ a întrebat:

Vreau sa stiu si eu, chiar de la 3 martie in sus nu vom mai putea descarca jocuri ca sunt piratate (ACTA)?

Răspuns Câştigător
| GabiiHaș a răspuns:

Nu in martie ci in iunie pe 25 va fi aplicata legea asta si daca o sa incalci aceasta lege poti primi dosar penal amenda sau restrictie la internet...naspa...asa-i?

imi dai funda te rooog ca o sa-ti raspund la intrebarea cu fata aia...care habar n-are ca axisti...sa mai dau detalii?

| GabiiHaș a răspuns (pentru GabiiHaș):

Multumesc mult dar te rog nu-i zi la lunel si apropo pentru ca mi-ai dat fundita nu te mai amenint si nu-i mai zic la aia

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana prin iunie-iulie vom putea descarca chestii care vor fi interzise cu aplicarea legii acta.

| matei1411 a răspuns:

Nu in martie ci in iunie pe 25 va fi aplicata aceasta lege si daca o sa incalci aceasta lege poti primi dosar penal amenda sau restrictie la internet (funda?)