| Paulikk112 a întrebat:

Vreau si eu un program de editat video-uri, si sa aiba chestia aia cu "bip" cand injura cineva ca am zis 2-3 injuraturi si nu-mi place cum arata worried.Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| Janek21 a răspuns:

Poti folosi: Adobe Premiere Pro sau Sony Vegas Studio.

Recomand softul produs de Adobe, care este ceva mai complex, dar explorarea acestuia o sa vina cu beneficii.

Sony Vegas Studio este de asemenea destul de bun. Avantajul principal ar fi ca este mai usor de folosit, libraria de elemente de care te poti folosi este destul de bogata, etc...

Mai sunt si altele, dar eu personal le recomand pe acestea 2 mereu.