| crista18 a întrebat:

Buna tuturor. Cine imi poate spune de ce nu-mi arata normal clipurile de la youtube postate pe fb. le dau share si imi apar mici unele sub altele. daca le postez la stare apare doar link.ul, nu si imaginea.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca copiezi scriptul de la videoclip apare la stare?

Scriptul il gasesti la -> Distribuiti ->Cod de incorporat -> copiaza tot ce e albastru si lipeste la stare pe facebook.

| crista18 explică (pentru neluL):

Am spus mai sus.nu merge. dau posteaza si apare strict linkul... nu si imaginea, ca si cum ar fi clip

| neluL a răspuns (pentru crista18):

Tu vorbesti de link si eu de script! Unde nu intelegi?