| NyCoLeTaaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o multifunctionala dar nu stiu de care. Imi puteti da un sfat? Pretul sa nu fie mai mare de 400 de lei. Prima data are cartus sau trebuie sa il cumpar? Astept pareri, multumesc!

4 răspunsuri:
| Paharcuapa1990 a răspuns:

Uite aici, iti recomand aceasta multifunctionala HP, am si eu una, dar nu acest model pe care o am de ani buni si nu am avut probleme cu ea, prima data are cartusele care pot fi incarcate de 5 ori, iar dupa aceea trebuie sa cumperi altele, dar nu sunt foarte scumpe avand in vedere ca si pe acelea la randul lor le poti incarca de 5 ori
http://bit.ly/1r1zvUI

| NyCoLeTaaa explică (pentru Paharcuapa1990):

Multumesc pentru informatii. are un pret avantajos, mai ales daca spuneti ca este si buna.

| Paharcuapa1990 a răspuns (pentru NyCoLeTaaa):

Cea pe care o am eu este cam din 2006, cam cand aparusera prima data si inca o folosesc, isi merita banii mai ales pentru cartuse care sunt ieftine fata de alte imprimante

| NyCoLeTaaa explică (pentru Paharcuapa1990):

De aceasta ce parere aveti? Poate va pricepeti mai bine decat mine. http://www.emag.ro/......ECVZNBBBM/