| Comy_Cosmyn_1995 a întrebat:

Buna vreau sa leg statia asta http://www.tocmai.ro/tub-de-bas-si-statie-auto-5366489.h tml la pc si nu stiu cum cine ma ajuta FUNDA

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ai nevoie de o sursă de 12 V corespunzătoare ( care să asigure curentul şi la volum maxim ).
Ai undeva nişte borne pe care scrie input, acolo ai bornele de intrare semnal audio.

| Comy_Cosmyn_1995 explică (pentru Arthur):

Da ce e cu ele?

| Arthur a răspuns (pentru Comy_Cosmyn_1995):

Păi acolo introduci semnalul audio la fel ca şi de la sursa de semnal din auto.

| Comy_Cosmyn_1995 explică (pentru Arthur):

Adica mufa jeck care plecadin pc nu?

| Arthur a răspuns (pentru Comy_Cosmyn_1995):

Da dacă ai intrare de mare impedanţă la staţie da, dacă nu, ai nevoie de boxele active ale pc-uluişi de pe ieşirea de căşti ale acestora activezi ampliful.