| CrYsS34532 a întrebat:

Vreau sa-mi fac o unitate e PC din componente. Care m-ar putea ajuta cu placa video, procesorul, placa de baza, hdd, sursa, carcasa tot ce trebuie ca sa corespunda intre ele.Mentionez ca ca am un buget de 1000 chiar si 1100 sa fie un sistem pc bunicel nu foarte bun pentru jocuri:X Care ma ajuta ce cele mai bune si mai avantajoase produse si detalii primeste FUNDA:*

2 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Cam prea mult ceri! phai daca vrei sa ti-l faci ar trebui sa te pricepi daca nu fa bine si i-ati unul facut!

| maiubestefemeile a răspuns:

Placa video nVIDIA 9800 GT, procesor Intel dual core E6700 si restul componentelor le iei in functie de procesor si placa video(daca trece de 1000 de lei vezi o placa video tot nVIDIA, daca nu iti recomand MSI)