| Kriss96 a întrebat:

Zilele trecute mi s-au stricat dintr-odata castile de la telefon. Erau HTC, primite odata cu telefonul acum aproape 7 luni.
M-am uitat la ele si nu aveau nicio zgarietura,taietura sau ruptura.
Dar daca tineam capatul firului (capatul care vine pe chestia care se baga in mufa) inclinat intr-un anume fel se auzea cat de cat muzica.
Azi mi-am luat alte casti si as vrea sa stiu ce am gresit la celelalte, pentru a nu mai repeta greseala. M-am saturat sa tot cumpar casti noi.
Funda!

1 răspuns:
| BitchImfabulous a răspuns:

Tu nu ai gresit cu nimic. Castile nu tin prea mult, cele originale sunt cele mai bune. Nu este nici o solutie sa nu se mai repete. Daca tin 8 luni e grozav, dar depinde si cat le folosesti.