| Panasonicjejddjdddjdjdi a întrebat:

Bună ziua, am o problema, daca inscripționez un cd in Windows Explorer îmi spune când dau burn că discul nu mai este vizibil pe orice marca aș încerca, dar culmea e faptul că când îl inscripționez in Windows Media player merge perfect și la dvd și la calculator și poze și muzică, ce-ar putea avea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

"dar culmea e faptul *că când* îl inscripționez"
cacofonie neintentionata, nu?

niste programe MAI PROASTE de inscriptionat cd-uri nu ai gasit?!?

| Panasonicjejddjdddjdjdi explică (pentru Zuzu1991):

N-are cum pe orice cd a-și încerca aceiași eroare mărci tdi, Verbatim, traxdata

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Panasonicjejddjdddjdjdi):

Am prins SERIOS tehnologia
niciodata nu am scris cum trebuie cu altceva in afara de Nero Burning ROM si Alcohol 120%
restul daca merg, esti norocos

chiar cineva ti-a scris imgburn, este decent, dar nu poate scrie decat imagini, si deci iti trebuie si un software de facut imagini inainte de a le scrie pe cd, cum ar fi ultraiso, care e pe bani, asa ca mai bine faci rost de nero, direct

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ne scrii acest mesaj din anul 2010? Cine mai inscriptioneaza CD-uri in ziua de azi?

| hacktek a răspuns:

Pentru scris CD/DVD foloseste ImgBurn
https://www.imgburn.com/

| Flar3 a răspuns:

Incearca cu un stick! Cine mai foloseste CD-uri in 2021? Ai performanta si mai mare...